Tüm ürünler
Yeşil FRP Pultrüzyonlu Kesitler I Kiriş
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | Yeşil |
| Boyut: | 15x25x5mm |
15mm Katı FRP Pultrüzyon Profilleri Çubuklar
| Malzeme: | Pultrüzyon ile fibergals takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | sarı |
| Boyut: | 15 mm |
Mavi FRP Pultrüzyon Profiller Kesitler 4.8mm 0.29kg/m
| Malzeme: | Pultrüzyon ile fibergals takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | Mavi |
| Boyut: | 38x38x4.8mm |
İnşaat İçin Yüksek Mukavemetli SGS FRP Pultruded Profiller Çok Boyutlu
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
Pultrüzyon işlemiyle üretilmiş FRP dikdörtgen tüp, yüzey pürüzsüzlüğü ve iyi görünüm için çok yüksek talepleri karşılamak üzere belirli bir boya ile yüzey fırçalanmış
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | Sarı, sipariş üzerine yapılabilir |
| Boyut: | 55x25x3mm |
Elektrik yalıtımı ve dayanıklılık sağlayan polyester örtü ve doymamış reçinelerden yapılmış Isıya Dayanıklı FRP Dikdörtgen Boru profilleri
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | Gri sipariş üzerine yapılabilir |
| Boyut: | 55x25x3mm |
Yumuşak yapı, yüksek dayanıklılık ve mükemmel korozyon karşıtı özelliklere sahip pultrüde FRP düzensiz şekilli profiller
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | Gri |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
Polyester epoksi ve fenolik reçinelerden yapılmış, elektrik yalıtımı ve dayanıklılık sağlayan çok yönlü FRP Dikdörtgen Tüp profilleri
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | Sipariş olarak çeşitli |
| Boyut: | 52x32x5mm |
Çeşitli renk, boyut ve farklı reçine, her zaman sipariş üzerine yapılır. Hafif ağırlık ve yüksek kalite, geniş çapta uygulamalar, örneğin merdivenler ve diğer endüstriler
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | Sipariş olarak çeşitli |
| Boyut: | 52x32x5mm |
Verilen çizime göre yapılmış ve isteğe göre sipariş edilen, vinil reçine ve poliester kombinasyon mat ile FRP profilinin özel şekli.
| non-metallic: | fiberglass reinforced plastic profile by pultrusion process |
|---|---|
| Color: | White |
| Dimension: | Ordered by customer |

