Tüm ürünler
Her türlü hava koşullarına dayanıklı ve dayanıklı olan özel FRP kanalları, merdiven bileşenleri.
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | Sarı |
| Boyut: | Özel |
Yapı Alanlarında Sarı Renkli FRP Altıgon Tüp
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | eşit 30mm |
Çeşitli endüstriler ve ahşap desen yüzeyli ortamlar için çok yönlü FRP dikdörtgen tüp
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| görünüm: | Ahşap benzeri |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
Elektrikli Elektronikler İçin Hafif ve Dayanıklı FRP Dörtgen Tüp
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | Sarı |
| Boyut: | 52x32x5mm |
Pultruded FRP V şeklinde açı profilli ısı yalıtımı ve elektrik yalıtımı her iki taraftan da 30mm
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | 40mm-200mm, vesaire. |
Pultruded FRP düzensiz açı profilli ısıl yalıtım ve sipariş ve çizimler ile yapılan elektrik yalıtımı
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | 40mm-200mm, vesaire. |
FRP irregular tube with the quality of light weight and high tensile strength, made for order of special request
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
2×2 Siyah Fiberglas Takviyeli Plastik Panel Parçacık Yüzeyi
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | 2×2,4×2 |
Düzensiz Fiberglas Takviyeli Plastik Panel FRP Bıçak Rüzgar Elektrik
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
Vault FRP Profilleri Fiberglas Takviyeli Plastik Panel Ekstrüzyon İşlemi
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |

