Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ epoxy fiberglass woven roving ] eşleşme 153 Ürünler.
FRP Sayfasında Kullanılan E Cam Doğranmış Strand Fiberglas Dikiş Örme Mat
| Malzeme: | E cam elyafı |
|---|---|
| Genişlik: | 2150mm |
| fitil tipi: | E cam kıyılmış teller |
FRP Yangın Geciktirici Köprü Fiberglas Dikişli Mat CMK 300 Genişlik 1600mm
| Malzeme: | C cam elyafı |
|---|---|
| Genişlik: | 1600mm |
| fitil tipi: | C cam |
+45/-45° Fiberglass Biaxial Fabric for FRP with Chopped Strands and Optimal Resin Wetting (Fiberglass Fiberglass Biaxial Fabric for FRP with Chopped Strands and Optimal Resin Wetting) +45/-45° Fiberglass Biaxial Fabric for FRP with Chopped Strands and Optimal Resin Wetting
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Yapı: | +45°C ve -45°C dokuma |
Güçlü Cam Elyafı +45/-45° Biyasyal Kumaş Güçlendirme için Poliester dokusu ile ıslak reçine
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Yapı: | +45°C ve -45°C dokuma |
1000mm Bağlayıcı Yok Fiberglas Doku Bandı Mat Emk300 Emk450 Emk 250
| Malzeme: | C cam ve E cam elyafı |
|---|---|
| Genişlik: | 200-3200mm |
| fitil tipi: | C cam veya E cam |
Fiberglas Dikişli Mat EMK 250g/M2
| Malzeme: | E cam elyafı |
|---|---|
| Genişlik: | 3200mm |
| fitil tipi: | C cam veya E cam |
Toz Bağlayıcı Fiberglas Doku Mat C Cam Elyaf Kalıplanabilirlik 200mm ila 3200mm
| Malzeme: | C cam ve E cam elyafı |
|---|---|
| Genişlik: | 200-3200mm |
| fitil tipi: | C cam veya E cam |
EMK 600 OEM Fiberglas Dikiş Örme Mat Rulo 8 ila 40 İnç
| Malzeme: | C cam ve E cam elyafı |
|---|---|
| Genişlik: | 200-3200mm |
| fitil tipi: | C cam veya E cam |
Depolama Tankı için CMK 380g / M2 Fiberglas Dikişli Mat Doymamış Reçine
| Malzeme: | C cam ve E cam elyaf |
|---|---|
| Genişlik: | 200-3200mm |
| fitil tipi: | C cam veya E cam |
Fiberglas Doğranmış Örme Mat C Cam CMK 450
| Malzeme: | C cam |
|---|---|
| Genişlik: | 1800 mm |
| fitil tipi: | C cam 2400tex |

