Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ epoxy fiberglass woven roving ] eşleşme 153 Ürünler.
0 Derece 400g Çözgü Fiberglas Tek Yönlü Combo Mat Düz Dokuma
| Metalik olmayan ürün: | Fiberglas |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| İplik tipi: | E cam |
1m 1.5m 2m C Cam Deniz Fiberglas Çift Eksenli Kumaş Dimi Dokuma
| Malzeme: | C cam kıyılmış şerit hasır ve polyester tül, 0º veya 90º fitil |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Doku: | 0°C ve 90° kombinasyonu |
90 Derece RTM Fiberglas Çift Eksenli Kumaş Düz Dokuma
| Malzeme: | E cam kıyılmış şerit hasır ve polyester tül, 0º veya 90º fitil |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Doku: | 90 derece |
El Yatırmak için Düz Dokuma RTM 1708 Fiberglas Çift Eksenli Kumaş ELTM450
| Malzeme: | E cam kıyılmış iplikçik hasır ve polyester tül, 0º veya 90º fitil |
|---|---|
| Renk: | beyaz |
| doku: | 0°C ve 90° kombinasyonu |
Polyester Keçe Tek Yönlü Fiberglas Kumaş ELM 900 288g/M2 Rüzgar Bıçakları İçin
| Metalik olmayan ürün: | Rüzgar Bıçakları için Tek Yönlü Fiberglas Kumaş |
|---|---|
| Örgü Tipi: | Düz Dokuma |
| atkı yoğunluğu: | 288g/m2 |
L50m W2.6m İki Yönlü Dokuma Çift Eksenli Fiberglas Kumaş Yüksek Çekme Dayanımı
| Malzeme: | E cam kıyılmış şerit hasır ve polyester tül, 0º veya 90º fitil |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Doku: | 0°C ve 90° kombinasyonu |
Polyester Keçe Tek Yönlü Fiberglas Kumaş 0° veya 90° Yönlendirme
| Metalik olmayan ürün: | Fiberglas |
|---|---|
| Renk: | beyaz |
| iplik tipi: | Polyester keçeli E cam fitili |
UDT Fiberglas Tek Yönlü Tek Atkı Kumaş 550g/M2-600mm, Metalik Olmayan Beyaz Renkte, 1200 Tex Cam Fitilli Depolama Tankı İçin
| Metalik olmayan ürün: | cam fitili 1200 tex |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| iplik tipi: | E cam |
0 Derece Fiberglas Çift Eksenli Kumaş 150mm Genişlik
| Malzeme: | E cam kıyılmış şerit hasır ve polyester tül, 0º veya 90º fitil |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Doku: | 0°C ve 90° kombinasyonu |
ELM 550gsm 800gsm Tek Yönlü Fiberglas Kumaş ETM 450 Tek Yönlü Fiberglas Kumaş
| Metalik olmayan ürün: | Fiberglas |
|---|---|
| Renk: | beyaz |
| iplik tipi: | E cam |

