Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ polyester film roll ] eşleşme 186 Ürünler.
Tekne Yapımı İçin 200mm Kesme Fiberglas Dikişli Combo Mat Bant E Cam
| Malzeme: | C cam ve E cam elyafı |
|---|---|
| Genişlik: | 200-3200mm |
| fitil tipi: | C cam veya E cam |
Dikişli Combo Fiberglas Yüzey Doku Mat Aşınma Direnci Yüksek Çekme
| Malzeme: | E cam yüzey örtüsü ve kıyılmış iplikçik hasırı |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Genişliği: | 150-3200mm |
0 Derece 90 Derece Fiberglas E cam kıyılmış iplik tabakasının Çift Eksenli Kumaşı
| Malzeme: | E fiberglas |
|---|---|
| Renk: | beyaz |
| doku: | 0°C ve 90° kombinasyonu |
600g Fiberglas Çift Eksenli Kumaş
| Malzeme: | 0°C fitil 336g + 90° 264g fitil |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Doku: | 0°C ve 90° kombinasyonu |
EMK 380 Örme Dikişli Fiberglas Mat İyi Dağılmış Kolayca Doymuş
| Malzeme: | E cam elyafı |
|---|---|
| Genişlik: | 1200 mm |
| fitil tipi: | 2400teks |
EGV2730 RTM İşlemi için Yüzey Dikişli Fiberglas Combo Mat ISO 9000
| Metalik olmayan ürün: | 2 kat: 30g yüzey mendili ve 270g ilmek örgülü mat |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Genişliği: | 1600mm |
FRP Pultrüzyon İşlemi Fiberglas Dikişli Mat ISO9000 en iyi kalite ve en uygun fiyat
| Malzeme: | E cam elyafı |
|---|---|
| Genişlik: | 1600mm |
| fitil tipi: | E cam |
270mm Cam Elyaf Dikişli Mat Sarma Borusu Depolama Tankı İçin
| Malzeme: | sürekli filament mat |
|---|---|
| Genişlik: | 270mm |
| fitil tipi: | E cam |
PV panel çerçevesine ve standına uygulanan 30 mm genişliğinde dikişli örgü hasır şeritleri
| Malzeme: | E cam elyafı |
|---|---|
| Genişlik: | 30MM |
| fitil tipi: | E cam |
30mm Geniş Şeritler FRP Pultrusion Tarafından Panel Çerçeve Standı Olarak Dikiş Örme Mat
| Malzeme: | E cam elyafı |
|---|---|
| Genişlik: | 30MM |
| fitil tipi: | E cam |

