Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ polyester film roll ] eşleşme 186 Ürünler.
32 oz x 11 inç e cam. Bu örgü fiberglas kumaş, 0 ve 90 derece yönlerde çalışan ipliklere sahiptir.
| Malzeme: | E cam doğrudan fitil |
|---|---|
| Renk: | beyaz |
| doku: | 90° kombinasyonu |
Pultrüzyon ve kapalı kalıp uygulamaları için uygun mükemmel döküm kabiliyetine sahip, bağlayıcısız yapıya sahip cam elyafı mat
| Malzeme: | E cam elyafı |
|---|---|
| Genişlik: | 200mm |
| fitil tipi: | E cam |
Fiberglas UD çözgü kombo hasır, fiberglas UD 0 derece yön kumaşı üzerine rastgele dağıtılmış kıyılmış iplikçiklerden yapılmıştır
| Malzeme: | E cam birleştirilmiş fitil, kıyılmış teller ve PP mat |
|---|---|
| Renk: | beyaz |
| Genişlik: | 530mm |
EGV 2730 Pultrusion, RTM ve Sürekli Plaka Oluşturma ve FRP'nin Hava Duruma Dayanıklılığını ve Görünümünü Artırmak İçin Kombomat
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Genişliği: | 300mm |
| Birleşik tip: | dikişli |
0/90° FRP Ürünler Cam Elyafı Biaksiyal Kumaş Güçlendirme Bir Katman Kesilmiş Fillerle
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Yapı: | 0°C ve 90° kombinasyonda, parçalanmış iplerle |
FRP Ürünleri Cam Elyafı Her biri 200g'lık, Genişliği 0/90°'luk iki eksenli kumaş 1270mm
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Yapı: | 0°C ve 90° kombinasyonda, parçalanmış iplerle |
0/90° cam lif iki eksenli kumaş takviye katmanı ekleyerek parçalanmış iplik 200g
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Yapı: | 0°C ve 90° kombinasyonda, parçalanmış iplerle |
Fiberglass Multi Axial Kumaş, Bitmiş Ürünlerin İyi Görünüşüyle Mekanik Güç Sağlar
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Yapı: | 0°/ 45°/90°/-45° kombinasyonu |
0/90° FRP tekne ve rüzgar enerjisi endüstrisi için cam lifler iki eksenli kumaş takviye
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Yapı: | 0 ° C ve 90 ° fitil örgü |
Fiberglass Multi Axial Fabric ±45° 800g Per Square Meter İyi Çekici Güç Üzerinde Performans Ve FRP Tekne Rüzgar Enerjisi Endüstrisi için kolayca nemli reçine
| Malzeme: | Fiberglas |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Yapı: | ± 45 ° yönlü fitil örgüsü |

