Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ fire resistant frp i beam ] eşleşme 161 Ürünler.
16.5mm çaplı FRP Çubuk Spor Parçaları İçin bir tarafın 30 Derece kesim ucu
| Material: | Fibergalss reinforced profile by pultrusion |
|---|---|
| Color: | Red |
| Boyut: | 1600mm uzunluk |
Çekme Dayanımı 10.5Mpa Mavi FRP Çubuklar 1600mm Fiberglas Yuvarlak Çubuk
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | Mavi |
| Boyut: | 1600mm uzunluk |
36x30 Pultrüzyon FRP Yuvarlak Boru Aşınma Önleyici
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | gümüş, müşteri tarafından |
| Boyut: | 36x30mm ,Müşteri tarafından sipariş edilir |
Antiwear 24mm Plastik Kaplı FRP Çubuklar Bükülebilir Pultruded Fiberglas Çubuk
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
Beyaz Yaşlanma Karşıtı FRP Çubuklar Pultrüzyon 1 İnç Fiberglas Çubuk OEM
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | Özelleştirilmiş |
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
Hafif Kalın Düzensiz Pultruded Frp Profiller Kayma Karşıtı Cam Elyafı Güçlendirilmiş Plastik Boru
| Malzeme: | Pultrüde FRP profilleri |
|---|---|
| Renk: | Parlak renk |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
Pultrüzyon İşlemi FRP Çubuklar Takviyeli Yüksek Çekme 8mm 25mm
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
10x4mm Aşınma Önleyici İnce Duvar Fiberglas Tüp Hava Direnci
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Boyut: | 10x4mm |
6mm 10mm 16mm Katı Fiberglas Çubuklar Plastik Kaplı Hava Direnci
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
Yüksek Mukavemetli 5m Esnek Fiberglas Çubuklar Polyester Alkaliye Dayanıklı
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |

