Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ fire resistant frp i beam ] eşleşme 161 Ürünler.
Etkinlik ve spor altyapısında kullanılan yansıtıcı işaretleme çubuğu için çapı 8.5mm FRP kırmızı çubuk
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı |
| Boyut: | 1200mm Uzunluk |
Çekim ve spor altyapısında kullanılan yansıtıcı işaretleme çubuğu için çapı 8.5mm FRP sarı çubuk
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | Sarı |
| Boyut: | 1300mm uzunluk |
Kavramlı bir FRP yuvarlak çubuğunun çapı 38 mm, elektrik yalıtımı için E camı ve Iso reçinenin yapımı
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | Kahverengi |
| Boyut: | Çap 38mm |
Çap 89x82mm Duvar kalınlığı 3.5mm Pultrusion FRP yuvarlak boru Kırmızı Altyapı Tesisi
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı |
| Boyut: | 89x82mm |
Elektrikli Elektronikler İçin Hafif Ve Dayanıklı FRP Yuvarlak Tüpler Ahşap Tıpkı Suface
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| görünüm: | ahşap desen |
| Boyut: | 24x20mm ,Müşteri tarafından sipariş edilmiştir |
Vault FRP Profilleri Fiberglas Takviyeli Plastik Panel Ekstrüzyon İşlemi
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
Düzensiz Fiberglas Takviyeli Plastik Panel FRP Bıçak Rüzgar Elektrik
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
Cam Elyaf Saplı Alet FRP Yuvarlak Boru Pürüzsüz Yüzey Çok Renkli 1.5m
| non-metallic: | fiberglass reinforced plastic profile by pultrusion process |
|---|---|
| Color: | Ordered by customer |
| Dimension: | Ordered by customer |
Kapılar İçin FRP Takviyeli Pultrüzyon Dekoratif T Profil ISO 9000
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
1600mm Uzunluk Kırmızı FRP Çubuklar Dikey Kutup Katı Fiberglas Çubuk
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı |
| Boyut: | 1600mm uzunluk |

