Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ fire resistant frp i beam ] eşleşme 161 Ürünler.
40x22x5mm C Şekilli FRP U Kanal Kırılmaz Pürüzsüz Polyester Örtülü Sarma
| Metalik Olmayan Malzeme: | Pultrüzyon ile FRP profili |
|---|---|
| Renk: | Yeşil |
| Boyut: | 40x22x5mm |
Reçine Formülasyonlu Yüksek Özellikler Cam Takviyeli FRP Çubuklar
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Boyut: | 1800mm uzunluk |
İşaret direği, cirit vb. olarak bir tarafında metal uçlu 16,5 mm çapında FRP Çubuk.
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | Mavi |
| Dimension: | 1600mm length |
Çaprağı 8.5mm FRP Sarı Çubuk Yansıtıcı İşaretçi taşımacılık ve spor altyapısı için
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | Sarı |
| Boyut: | Çap 8,5 mm |
Işık Gri Renkli FRP U Kanalı 70x30x5mm Elektrik Endüstrisinde Kablo Tepsisi Olarak
| Malzeme: | CTP |
|---|---|
| Renk: | Açık gri |
| Boyut: | 70x30x5mm |
FRP Pultrusion yuvarlak boru 76x8mm Uzunluk 2400mm Üstü Dikiş Mat Sargı ile
| Malzeme: | CTP |
|---|---|
| Renk: | Açık gri |
| Boyut: | 76x8x2400mm |
FRP Pultrusion yuvarlak tüp 76x8mmx2400mm Çit direği olarak örgü mat sargı ile
| Malzeme: | CTP |
|---|---|
| Renk: | Açık gri |
| Boyut: | 76x8x2400mm |
Sipariş ve çizim ile yapılan FRP Pultrusion Profili'nin Düzensiz Biçimi
| Metalik Olmayan Malzeme: | Pultrüzyon ile FRP profili |
|---|---|
| Renk: | Açık gri |
| Boyut: | sipariş olarak |
Pultrusion FRP yuvarlak boru çapı 80mm, dış yüzeyde Biaxial Combo Mat sarma yüzeyi
| Malzeme: | CTP |
|---|---|
| Renk: | Orijinal |
| Boyut: | 80x8 |
Doldurulmamış Poliester reçine ile FRP Pultrusion Profili'nin Düzensiz Şekli
| Metalik Olmayan Malzeme: | Pultrüzyon ile FRP profili |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Boyut: | sipariş olarak |

