Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ fire resistant frp i beam ] eşleşme 161 Ürünler.
Pultrusion süreci ile Fiberglass Güçlendirilmiş Plastik Düz Hafif Ağırlık Yüksek Çekim Gücü Hava Durumu Giyim Direnci
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
12mm Eko Fiberglas Yuvarlak Boru Korozyon Önleyici
| metal olmayan: | fiberglas yuvarlak boru |
|---|---|
| Renk: | parlak sarı, özelleştirilebilir |
| Boyut: | 24x19, 26x21,34x28, Özelleştirilebilir |
Elektrik yalıtımı ve dayanıklılık sağlayan polyester örtü ve doymamış reçinelerden yapılmış Isıya Dayanıklı FRP Dikdörtgen Boru profilleri
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | Gri sipariş üzerine yapılabilir |
| Boyut: | 55x25x3mm |
Pultrüzyon işlemiyle üretilmiş FRP dikdörtgen tüp, yüzey pürüzsüzlüğü ve iyi görünüm için çok yüksek talepleri karşılamak üzere belirli bir boya ile yüzey fırçalanmış
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | Sarı, sipariş üzerine yapılabilir |
| Boyut: | 55x25x3mm |
Pultrüzyon Yuvarlak Fiberglas Takviyeli Plastik Boru 16mm 30mm
| non-metallic: | fiberglass reinforced plastic profile by pultrusion process |
|---|---|
| Color: | Ordered by customer |
| Dimension: | Ordered by customer |
Portakal Renkli Açılık Açılık Boyutu 40x40 Yüksekliği 50mm Panel Boyutu 1007x4040mm Su Tesisi Yürüyüşü veya Koridoru İçin Konkaf Yüzey
| Malzeme: | Reçine ile güçlendirilmiş fiberglas |
|---|---|
| Renk: | Turuncu |
| Panel Boyutu: | 1007x4047mm |
Polyester örtü sarma yüzeyi ile düzensiz dikdörtgen tüp iyi görünüm ve pürüzsüzlük
| Metalik Olmayan Malzeme: | Pultrüzyon ile FRP profili |
|---|---|
| Renk: | Yeşil |
| Boyut: | sipariş olarak |
Kaldırım Kalıplı GRP Fiberglas Izgara Panelleri 1 × 3 Mesh Kaymaz
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
İnce Duvar Epoksi Fiberglas Dikdörtgen Tüp 25x3.2mm Aşınma Önleyici
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | Parlak sarı |
| Boyut: | 1200 mm |
Yüksek Tensile Gücü, sert ortamlar için güçlendirilmiş kenarlı dikdörtgen kare tüp
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Boyut: | 52x32x5mm |

