Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ fire resistant frp i beam ] eşleşme 161 Ürünler.
İçi Boş Yapı Fiberglas Takviyeli Plastik Panel Anti UV
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
ODM Siyah Katı Fiberglas Takviyeli Plastik Çubuk 3cm 5cm 10cm Çap
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | OEM |
| Boyut: | OEM |
2×2 Siyah Fiberglas Takviyeli Plastik Panel Parçacık Yüzeyi
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | 2×2,4×2 |
Anti UV Ekstrüzyon 2 İnç Fiberglas Yuvarlak Boru 30x25mm
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
Tarım için 15mm 4 Delikli Yuvarlak Pultruded Fiberglas Tüp
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
Hafif Sarı Fiberglas Düz Çubuk 40x6mm
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | Sarı |
| Uzunluk: | 5cm-30cm, 10cm-40cm, vb. |
pultrusion fiberglass reinforced plastic panel
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | Orijinal |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
Yeşil İçi Boş Pultrüde Filament Yara Fiberglas Boru ISO Yüksek Çekme Dayanımı
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | Yeşil |
| Boyut: | 16x12mm |
ISO 9000 Pultruded UV Direnci 3 İnç Fiberglas Tüp Yüzey Boyalı
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
Çeşitli renk, boyut ve farklı reçine, her zaman sipariş üzerine yapılır. Hafif ağırlık ve yüksek kalite, geniş çapta uygulamalar, örneğin merdivenler ve diğer endüstriler
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | Sipariş olarak çeşitli |
| Boyut: | 52x32x5mm |

