Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ fire resistant frp i beam ] eşleşme 161 Ürünler.
2m Gri GRP FRP Pultruded Dikdörtgen Boru Yüksek Çekme Dayanımı
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | Gri |
| Boyut: | 52x32x5mm |
Yüksek Mukavemetli FRP Kare Tüp Elektrik Yalıtımı 2.5 3 İnç
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
Kanalizasyon Arıtma için Mavi 3m 4m Pürüzsüz Dış FRP Paneller Hafif
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | Mavi |
| Boyut: | 3m,6m |
Açı Y Şekli FRP Pultrüzyon Profilleri Kimyasal Koruma
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
İçbükey Dışbükey FRP Pultruded Profiller Gri Bölümler 5cm - 30cm
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | 5cm ila 30cm veya özelleştirilmiş |
Hafif Pultrüzyon FRP Kare Tüp 3 İnç Yüksek Çekme Gri
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | Gri |
| Boyut: | 50x50x4mm |
Sarı Pultruded 4x4 FRP Kare Boru ISO 9000 Korozyon Direnci
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
Özel Tasarım FRP Pultrude Profiller Parlak Renkli Elektrik Yalıtımı
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
Anti UV 76mm Güçlendirilmiş FRP Kare Boru Yüksek Çekme Dayanımı
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | kahverengi,siyah,kırmızı vb. |
| Boyut: | 76mm,80mm |
Yeşil FRP Düz Çubuk Cam Elyafı Güçlendirilmiş Plastik Yaprak Iso reçine ve Polyester Doku yüzey
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | Yeşil |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |

