Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ fire resistant frp i beam ] eşleşme 161 Ürünler.
30x5mm C Şekilli FRP U Kanal Pürüzsüz Yüzey Aşınmaya Dirençli Yaşlanma Karşıtı
| Metalik Olmayan Malzeme: | Pultrüzyon ile FRP profili |
|---|---|
| Renk: | Açık sarı |
| Boyut: | 30x5mm |
Çitler gibi Dış Mekan İnşaat Parçaları İçin Güneş Işığına Direnmek İçin UV Ajan FRP Çubuğu
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Boyut: | 700mm uzunluk |
Altyapı ve Kimyasal Koruma için Hafif FRP Pultruded Profiller
| Metalik Olmayan Malzeme: | Pultrüzyon ile FRP profili |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı |
| Boyut: | 50x25x3mm |
100x2mm Pultrüzyon FRP Düz Şerit Yüksek Çekme Yaşlanma Direnci
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
Dayanıklı FRP Pultrüzyon Profiller Polyester Reçine Yaşlanmaya Dayanıklı CTP Yapısal Profiller
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
FRP Fiberglas Basamak Merdiven Sarı 10ft 6ft Fiberglas Merdiven
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
Zaman tasarrufu çözümleri için güçlendirilmiş kaburgaları olan FRP dikdörtgen tüpü kurmak kolaydır
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | Yeşil |
| Boyut: | 52x32x5mm |
Çeşitli endüstriler ve ahşap desen yüzeyli ortamlar için çok yönlü FRP dikdörtgen tüp
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| görünüm: | Ahşap benzeri |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
Elektrikli Elektronikler İçin Hafif ve Dayanıklı FRP Dörtgen Tüp
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | Sarı |
| Boyut: | 52x32x5mm |
Mavi FRP Pultrüzyon Profiller Kesitler 4.8mm 0.29kg/m
| Malzeme: | Pultrüzyon ile fibergals takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | Mavi |
| Boyut: | 38x38x4.8mm |

