Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ fire resistant frp i beam ] eşleşme 161 Ürünler.
Pultrüzyon Pürüzsüz Yüzey Grp Yapısal Profiller Hava Koşullarına Dayanıklı
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
Pultruded FRP L Şekilli Açı Profili Isı Yalıtımı 40mm Genişlik
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | 40mm-200mm, vesaire. |
Yol İçin Çatı Kaplama Frp Pultrüzyon Profili Yüksek Mukavemetli Uygun Kurulum
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Color: | Ordered by customer |
| Boyut: | 430mm |
5g Radom için İletişim Sistemi FRP Pultrüzyon Profili
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | 40x3mm |
Yapı Alanlarında Sarı Renkli FRP Altıgon Tüp
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | eşit 30mm |
Sarı Renkli Düz Yüzeyli, Bir Tarafı Kapaklı, Yürüme Yolu İçin 38x38mm FRP Kalıplı Izgara
| Malzeme: | Reçine ile güçlendirilmiş fiberglas |
|---|---|
| Renk: | Sarı |
| Panel Boyutu: | 1220X2440MM |
50x30x3mm Yumuşak FRP U şeklindeki Kanal Poliester Perde Kullanım Dayanıklı ile Sarılmış
| Metalik Olmayan Malzeme: | Pultrüzyon ile FRP profili |
|---|---|
| Renk: | açık yeşil |
| Boyut: | 50x30x3mm |
40x22x5mm FRP U Kanalı, yumuşak yüzeyli giyim direnci kalitesi, açık sarı renk
| Metalik Olmayan Malzeme: | Pultrüzyon ile FRP profili |
|---|---|
| Renk: | Açık sarı |
| Boyut: | 40x22x5mm |
Düz L açılı FRP Pultrusion Profili FRP yalıtımı için, derece GPO-3
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
Çok Renkli Yaşlanma Karşıtı Ekstrüzyon FRP U Kanal Yapı Profilleri
| Metalik Olmayan Malzeme: | Pultrüzyon ile FRP profili |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |

