Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ fire resistant frp i beam ] eşleşme 161 Ürünler.
Yanmaz 10 Ayak 12 Ayak Hafif FRP Adım Merdiven Yaşlanma Karşıtı
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
Yanmaz 2 İnç Plastik FRP U Kanal 4.5mm Kalın ODM Yüksek Çekme Dayanımı
| Metalik Olmayan Malzeme: | Pultrüzyon ile FRP profili |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
Kahverengi 37mm Spor FRP Yuvarlak Tüp Metalik Olmayan Fiberglas Tüp
| non-metallic: | fiberglass reinforced plastic profile by pultrusion process |
|---|---|
| Color: | Black,Brown,White,Red,etc. |
| Dimension: | Ordered by customer |
Endüstriyel Kahverengi Elyaf FRP Yuvarlak Tüp Parlak Tedavi 16mm - 37mm
| non-metallic: | fiberglass reinforced plastic profile by pultrusion process |
|---|---|
| Color: | Ordered by customer |
| Dimension: | Ordered by customer |
Yapısal Uygulamalarda Pultrüzyonla Cam Takviyeli Polyester FRP Tüpler
| non-metallic: | fiberglass reinforced plastic profile by pultrusion process |
|---|---|
| Color: | Ordered by customer |
| Dimension: | 50x42x3000mm |
Pultruded FRP V şeklinde açı profilli ısı yalıtımı ve elektrik yalıtımı her iki taraftan da 30mm
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | 40mm-200mm, vesaire. |
Pultruded FRP düzensiz açı profilli ısıl yalıtım ve sipariş ve çizimler ile yapılan elektrik yalıtımı
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | 40mm-200mm, vesaire. |
38x38mm FRP Kalıplı Izgara Kırmızı Renk Araba Yıkama ve İş Yeri İçin Yüzeyinde Grit Bulunan Kaymaz Yüzeyli
| Malzeme: | Reçine ile güçlendirilmiş fiberglas |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı |
| Panel Boyutu: | 1007x4047mm |
İnşaat için Çok Renkli Anti Pas 8ft Fiberglas Merdiven FRP İkiz Adım Merdiveni
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
Depolama Tankı ISO 9000 için OEM Sıkıca FRP Fiberglas Platformu
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | Gümüş, sarı, beyaz. |
| Boyut: | büyük boy veya OEM |

