Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ fire resistant frp i beam ] eşleşme 161 Ürünler.
Çapraz 25mm FRP Çubuk Ekle UV Dirençli Ajan Dış Elektrik ve Kimyasal Sanayi için Çit Posta
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | Açık gri |
| Boyut: | Çap 25mm |
Kimyasal Endüstrisi FRP atık su arıtma plağı hafif ağırlıklı ve yaşlanmaya karşı dayanıklı karakterli müşteri tarafından özelleştirilmiş
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
Duvar kalınlığı 2.5mm Pultrusion FRP yuvarlak boru Altyapı Tesisi olarak Açık Gri
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | Açık gri |
| Boyut: | 30x25mm |
Her türlü hava koşullarına dayanıklı ve dayanıklı olan özel FRP kanalları, merdiven bileşenleri.
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | Sarı |
| Boyut: | Özel |
Yeşil FRP Pultrüzyonlu Kesitler I Kiriş
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | Yeşil |
| Boyut: | 15x25x5mm |
Yüksek Mukavemetli FRP U Kanal Kirişi 1000mm Uzunluk Elektrik Yalıtımı
| Non-metallic Material: | FRP profile by pultrusion |
|---|---|
| Color: | Ordered by customer |
| Dimension: | Ordered by customer |
Yangın Geciktirici Kaplama ile Pultrüzyon Hafif FRP U Kanal Kirişi
| Non-metallic Material: | FRP profile by pultrusion |
|---|---|
| Color: | Ordered by customer |
| Dimension: | Ordered by customer |
Parlak Renkli Endüstri Fiberglas Kanal Kirişi Takviyeli 6mm Plastik U Kanalı
| Metalik Olmayan Malzeme: | Pultrüzyon ile FRP profili |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
Polyester Peçe ile Sarılı 100mm Dayanıklılık Yeşil Fiberglas U Kirişi
| Metalik Olmayan Malzeme: | Pultrüzyon ile FRP profili |
|---|---|
| Renk: | Yeşil |
| Boyut: | 20-100mm |
5mm Kalın Kalıplı Fiberglas C Kanal Kirişi Hafif 40mm 60mm 112mm
| Non-metallic Material: | FRP profile by pultrusion |
|---|---|
| Color: | Ordered by customer |
| Dimension: | Ordered by customer |

