Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ pultruded fiberglass u channels ] eşleşme 110 Ürünler.
Yapı Alanlarında Sarı Renkli FRP Altıgon Tüp
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | eşit 30mm |
Portakal Renkli Açılık Açılık Boyutu 40x40 Yüksekliği 50mm Panel Boyutu 1007x4040mm Su Tesisi Yürüyüşü veya Koridoru İçin Konkaf Yüzey
| Malzeme: | Reçine ile güçlendirilmiş fiberglas |
|---|---|
| Renk: | Turuncu |
| Panel Boyutu: | 1007x4047mm |
38x38mm FRP Kalıplı Izgara Kırmızı Renk Araba Yıkama ve İş Yeri İçin Yüzeyinde Grit Bulunan Kaymaz Yüzeyli
| Malzeme: | Reçine ile güçlendirilmiş fiberglas |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı |
| Panel Boyutu: | 1007x4047mm |
Sarı Renkli Düz Yüzeyli, Bir Tarafı Kapaklı, Yürüme Yolu İçin 38x38mm FRP Kalıplı Izgara
| Malzeme: | Reçine ile güçlendirilmiş fiberglas |
|---|---|
| Renk: | Sarı |
| Panel Boyutu: | 1220X2440MM |
Verilen çizime göre yapılmış ve isteğe göre sipariş edilen, vinil reçine ve poliester kombinasyon mat ile FRP profilinin özel şekli.
| non-metallic: | fiberglass reinforced plastic profile by pultrusion process |
|---|---|
| Color: | White |
| Dimension: | Ordered by customer |
Elektrikli Elektronikler İçin Hafif Ve Dayanıklı FRP Yuvarlak Tüpler Ahşap Tıpkı Suface
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| görünüm: | ahşap desen |
| Boyut: | 24x20mm ,Müşteri tarafından sipariş edilmiştir |
28mm Gri FRP Çubuklar Pultrüzyon Fiberglas Çubuklar Bunnings
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
Etkinlik ve spor altyapısında kullanılan yansıtıcı işaretleme çubuğu için çapı 8.5mm FRP kırmızı çubuk
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı |
| Boyut: | 1200mm Uzunluk |
Çekim ve spor altyapısında kullanılan yansıtıcı işaretleme çubuğu için çapı 8.5mm FRP sarı çubuk
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | Sarı |
| Boyut: | 1300mm uzunluk |
Kavramlı bir FRP yuvarlak çubuğunun çapı 38 mm, elektrik yalıtımı için E camı ve Iso reçinenin yapımı
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | Kahverengi |
| Boyut: | Çap 38mm |

