Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ pultruded fiberglass u channels ] eşleşme 111 Ürünler.
Pultruded Korozyon Önleyici Fiberglas U Kanalları 1.8g/Cm3 - 2.0g/Cm3 Yoğunluk
| Metalik Olmayan Malzeme: | Pultrüzyon ile FRP profili |
|---|---|
| Renk: | özelleştirilebilir |
| Boyut: | özelleştirilebilir |
5mm Kalın Kalıplı Fiberglas C Kanal Kirişi Hafif 40mm 60mm 112mm
| Non-metallic Material: | FRP profile by pultrusion |
|---|---|
| Color: | Ordered by customer |
| Dimension: | Ordered by customer |
Tarım için 15mm 4 Delikli Yuvarlak Pultruded Fiberglas Tüp
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
Antiwear 24mm Plastik Kaplı FRP Çubuklar Bükülebilir Pultruded Fiberglas Çubuk
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
30x5mm C Şekilli FRP U Kanal Pürüzsüz Yüzey Aşınmaya Dirençli Yaşlanma Karşıtı
| Metalik Olmayan Malzeme: | Pultrüzyon ile FRP profili |
|---|---|
| Renk: | Açık sarı |
| Boyut: | 30x5mm |
40x22x5mm C Şekilli FRP U Kanal Kırılmaz Pürüzsüz Polyester Örtülü Sarma
| Metalik Olmayan Malzeme: | Pultrüzyon ile FRP profili |
|---|---|
| Renk: | Yeşil |
| Boyut: | 40x22x5mm |
ISO 9000 Pultruded UV Direnci 3 İnç Fiberglas Tüp Yüzey Boyalı
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
Yeşil İçi Boş Pultrüde Filament Yara Fiberglas Boru ISO Yüksek Çekme Dayanımı
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | Yeşil |
| Boyut: | 16x12mm |
Pultrüzyon İşlemi GRP Fiberglas Tüpler Büyük Çaplı Pultrüzyon Yüksek Çekme
| non-metallic: | fiberglass reinforced plastic profile by pultrusion process |
|---|---|
| Color: | white |
| Dimension: | Ordered by customer |
Sarı Pultruded 4x4 FRP Kare Boru ISO 9000 Korozyon Direnci
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |

