Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ pultruded fiberglass u channels ] eşleşme 111 Ürünler.
2×2 Siyah Fiberglas Takviyeli Plastik Panel Parçacık Yüzeyi
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | 2×2,4×2 |
Pultrusion süreci ile Fiberglass Güçlendirilmiş Plastik Düz Hafif Ağırlık Yüksek Çekim Gücü Hava Durumu Giyim Direnci
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
Nemli Yerleşimler Fiberglas İçi Boş Çubuk FRP Erik Tüp Korozyon Direnci
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Çapraz: | 6 mm, 10 mm, 20 mm, vb. |
Kapılar İçin FRP Takviyeli Pultrüzyon Dekoratif T Profil ISO 9000
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
12mm Eko Fiberglas Yuvarlak Boru Korozyon Önleyici
| metal olmayan: | fiberglas yuvarlak boru |
|---|---|
| Renk: | parlak sarı, özelleştirilebilir |
| Boyut: | 24x19, 26x21,34x28, Özelleştirilebilir |
Parlak Renkli Cam Elyafı Düzensiz Kare Tüp 3.2x3.2 5x5 Frp Pultruded Bölümler
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
15mm Katı FRP Pultrüzyon Profilleri Çubuklar
| Malzeme: | Pultrüzyon ile fibergals takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | sarı |
| Boyut: | 15 mm |
Elektrik Ve Yalıtım Alanlarında Fren Kolu Pultrüzyon Fiberglas Çubuk
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
Mavi FRP Pultrüzyon Profiller Kesitler 4.8mm 0.29kg/m
| Malzeme: | Pultrüzyon ile fibergals takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | Mavi |
| Boyut: | 38x38x4.8mm |
FRP Fiberglas Basamak Merdiven Sarı 10ft 6ft Fiberglas Merdiven
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |

