Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ pultruded fiberglass u channels ] eşleşme 111 Ürünler.
9.5mm 10mm Esnek Epoksi FRP Çubuklar Dayanıklı Fiberglas Dübel Çubukları
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
1600mm Uzunluk Kırmızı FRP Çubuklar Dikey Kutup Katı Fiberglas Çubuk
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı |
| Boyut: | 1600mm uzunluk |
Çekme Dayanımı 10.5Mpa Mavi FRP Çubuklar 1600mm Fiberglas Yuvarlak Çubuk
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | Mavi |
| Boyut: | 1600mm uzunluk |
Drenaj Endüstrileri için IEC60855 IEC61235 Turuncu FRP Yuvarlak Boru
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
Yeşil FRP Düz Çubuk Cam Elyafı Güçlendirilmiş Plastik Yaprak Iso reçine ve Polyester Doku yüzey
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | Yeşil |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
FRP irregular tube with the quality of light weight and high tensile strength, made for order of special request
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
Kanalizasyon Arıtma Aracı Olarak 10 İnç Yangına Dayanıklı FRP I Işın Manyetik Olmayan
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
Altyapı Pultrüzyon FRP Ses Bariyeri Yüksek Mukavemetli Uygun Kurulum
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Color: | Ordered by customer |
| Boyut: | 430mm |
Yol İçin Çatı Kaplama Frp Pultrüzyon Profili Yüksek Mukavemetli Uygun Kurulum
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Color: | Ordered by customer |
| Boyut: | 430mm |
Yumuşak yapı, yüksek dayanıklılık ve mükemmel korozyon karşıtı özelliklere sahip pultrüde FRP düzensiz şekilli profiller
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | Gri |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |

