Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ pultruded fiberglass u channels ] eşleşme 111 Ürünler.
Çap 89x82mm Duvar kalınlığı 3.5mm Pultrusion FRP yuvarlak boru Kırmızı Altyapı Tesisi
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı |
| Boyut: | 89x82mm |
Duvar kalınlığı 2.5mm Pultrusion FRP yuvarlak boru Altyapı Tesisi olarak Açık Gri
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | Açık gri |
| Boyut: | 30x25mm |
36x30 Pultrüzyon FRP Yuvarlak Boru Aşınma Önleyici
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | gümüş, müşteri tarafından |
| Boyut: | 36x30mm ,Müşteri tarafından sipariş edilir |
Pultrüzyon İşlemi FRP Çubuklar Takviyeli Yüksek Çekme 8mm 25mm
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
16.5mm çaplı FRP Çubuk Spor Parçaları İçin bir tarafın 30 Derece kesim ucu
| Material: | Fibergalss reinforced profile by pultrusion |
|---|---|
| Color: | Red |
| Boyut: | 1600mm uzunluk |
FRP Büyük Tüp 40x36 Diametresi Yumuşak Yüzey Duvar Kalınlığı 2mm Dış Fiberglass Combo Mat Parçalanmış Tel + Altyapı İçin Poliester Filti
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Uzunluk: | 300 mm |
Yüksek Mukavemetli FRP Kare Tüp Elektrik Yalıtımı 2.5 3 İnç
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
Hafif Pultrüzyon FRP Kare Tüp 3 İnç Yüksek Çekme Gri
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | Gri |
| Boyut: | 50x50x4mm |
Siyah 38x4 50x5 FRP Kare Tüp Kimyasal Perservasyon İçin Hava Direnci
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | siyah, gri, vb. |
| Boyut: | 38x4 |
Anti UV 76mm Güçlendirilmiş FRP Kare Boru Yüksek Çekme Dayanımı
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | kahverengi,siyah,kırmızı vb. |
| Boyut: | 76mm,80mm |

