Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ pultruded fiberglass u channels ] eşleşme 111 Ürünler.
Yeşil FRP Pultrüzyonlu Kesitler I Kiriş
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | Yeşil |
| Boyut: | 15x25x5mm |
70mm Kahverengi Plastik Ekstrüzyon Pultruded FRP Profilleri Suya Dayanıklı
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | balck, mavi, kırmızı, kahverengi |
| boyut(cm): | 50, 60, 70 |
Pultruded FRP düzensiz açı profilli ısıl yalıtım ve sipariş ve çizimler ile yapılan elektrik yalıtımı
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | 40mm-200mm, vesaire. |
Güvenlik Yüksek Mukavemetli Fiberglas FRP Kafes Merdiveni Korozyon Önleyici
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | Sarı |
| Boyut: | Özel |
Vault FRP Profilleri Fiberglas Takviyeli Plastik Panel Ekstrüzyon İşlemi
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
Düzensiz Fiberglas Takviyeli Plastik Panel FRP Bıçak Rüzgar Elektrik
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
14mm Dia Fiberglas FRP Yuvarlak Boru Hafif Yüksek Gerilim
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | Sarı |
| Boyut: | 19x14mm |
1cm Fiberglas Takviyeli Plastik Panel Yaşlanma Karşıtı
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Boyut: | 104x12,7x3,2 |
35cm Ekstrüzyon Fiberglas Yapısal Kirişler Beyaz FRP I BeamFor Buliding
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
Kahverengi 37mm Spor FRP Yuvarlak Tüp Metalik Olmayan Fiberglas Tüp
| non-metallic: | fiberglass reinforced plastic profile by pultrusion process |
|---|---|
| Color: | Black,Brown,White,Red,etc. |
| Dimension: | Ordered by customer |

