Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ pultruded fiberglass u channels ] eşleşme 111 Ürünler.
2m Gri GRP FRP Pultruded Dikdörtgen Boru Yüksek Çekme Dayanımı
| Malzeme: | Pultrüzyon ile cam elyaf takviyeli profil |
|---|---|
| Renk: | Gri |
| Boyut: | 52x32x5mm |
30cm Aşınma Direnci FRP C Kanal Işın Taşıma için Pürüzsüz Yüzey
| Metalik Olmayan Malzeme: | Pultrüzyon ile FRP profili |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | 60x40x5,89x38x4,7,70x30x5 |
Yürüyüş Yolları FRP Fiberglas Izgara Panelleri 4×8 Dayanıklı Sarı
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | 4×8,4×2 |
Kaldırım Kalıplı GRP Fiberglas Izgara Panelleri 1 × 3 Mesh Kaymaz
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
Parlak Renkli Endüstri Fiberglas Kanal Kirişi Takviyeli 6mm Plastik U Kanalı
| Metalik Olmayan Malzeme: | Pultrüzyon ile FRP profili |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
Polyester Peçe ile Sarılı 100mm Dayanıklılık Yeşil Fiberglas U Kirişi
| Metalik Olmayan Malzeme: | Pultrüzyon ile FRP profili |
|---|---|
| Renk: | Yeşil |
| Boyut: | 20-100mm |
Antiwear Anti UV FRP U Kanal Fiberglas Plastik İnşaat İçin 10mm
| Non-metallic Material: | FRP profile by pultrusion |
|---|---|
| Color: | Ordered by customer |
| Dimension: | Ordered by customer |
Hafif Kalın Düzensiz Pultruded Frp Profiller Kayma Karşıtı Cam Elyafı Güçlendirilmiş Plastik Boru
| Malzeme: | Pultrüde FRP profilleri |
|---|---|
| Renk: | Parlak renk |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
Polyester Reçine Pultruded FRP Yuvarlak Boru Parlak Yüzey Korozyon Önleyici
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
Pultruded FRP L Şekilli Açı Profili Isı Yalıtımı 40mm Genişlik
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | 40mm-200mm, vesaire. |

