Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ pultruded fiberglass u channels ] eşleşme 111 Ürünler.
FRP Kepenkte Uygulanan 45 Derece Açılı FRP Pultrüzyon Profili
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | 40mm-200mm, vesaire. |
5g Radom için İletişim Sistemi FRP Pultrüzyon Profili
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | 40x3mm |
Pultruded FRP V şeklinde açı profilli ısı yalıtımı ve elektrik yalıtımı her iki taraftan da 30mm
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | 40mm-200mm, vesaire. |
Her türlü hava koşullarına dayanıklı ve dayanıklı olan özel FRP kanalları, merdiven bileşenleri.
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | Sarı |
| Boyut: | Özel |
Açı Y Şekli FRP Pultrüzyon Profilleri Kimyasal Koruma
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
İçbükey Dışbükey FRP Pultruded Profiller Gri Bölümler 5cm - 30cm
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | 5cm ila 30cm veya özelleştirilmiş |
Anti UV Ekstrüzyon 2 İnç Fiberglas Yuvarlak Boru 30x25mm
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | müşteri tarafından sipariş |
| Boyut: | müşteri tarafından sipariş |
Pultrüzyon Yuvarlak Fiberglas Takviyeli Plastik Boru 16mm 30mm
| non-metallic: | fiberglass reinforced plastic profile by pultrusion process |
|---|---|
| Color: | Ordered by customer |
| Dimension: | Ordered by customer |
Hafif Sarı Fiberglas Düz Çubuk 40x6mm
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | Sarı |
| Uzunluk: | 5cm-30cm, 10cm-40cm, vb. |
10x4mm Aşınma Önleyici İnce Duvar Fiberglas Tüp Hava Direnci
| metal olmayan: | Pultrüzyon işlemi ile fiberglas takviyeli plastik profil |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Boyut: | 10x4mm |

